Гарантія та сервіс

 1. Регламент відповідно до вимог законодавства України про захист прав споживачів, положень нормативної документації визначає умови гарантійного обслуговування виробів підприємства-виробника Рост Електромонтаж.
 2. Продукція ПП Рост Електромонтаж виробляється тільки з сертифікованих комплектуючих.
 3. Підприємство-виробник забезпечує сервісне обслуговування виробу і несе гарантійні зобов'язання на протязі 12 місяців від дня відвантаження виробу споживачу.
 4. Гарантія не поширюється на металоконструкції, в зв'язку з зовнішніми факторами (корозія).
 5. Підприємство-виробник не несе гарантійні зобов'язання і не виконує безплатне сервісне обслуговування виробів в наступних випадках:
  • У випадку порушення правил і умов експлуатації, установки виробу, викладених в інструкції з експлуатації;
  • Якщо виріб має сліди спроб некваліфікованого ремонту;
  • Якщо дефект викликаний дією нездоланних сил, навмисними чи необережними діями споживача чи третіх осіб;
 6. Виробник гарантує відповідність електрощитового устаткування, згідно ДСТ 22789-94.
 7. Термін служби, що рекомендується, НКУ до заміни — не менш 10 років, з можливою заміною окремих комплектуючих. Граничним станом вважають фізичний знос, при якому проведення відбудовних робіт недоцільно.
 8. При дотриманні споживачем умов транспортування, збереження і експлуатації, підприємство гарантує безвідмовну роботу НКУ протягом 12 місяців від дня відвантаження споживачу.
 9. Виробник здійснює гарантійне обслуговування виробів, що вийшли з ладу, на наступних умовах:
  • Виробник зобов'язується здійснювати протягом гарантійного терміну ремонт виробу при виявленні заводського браку;
  • Гарантія здійснюється при пред'явленні паспорта виробу і паспортів, що входять у виріб комплектуючих (лічильник, трансформатори струму і т.п.) завірених печаткою виробника з вказівкою найменування і заводського номеру;
  • Комплектність і зовнішній вигляд виробу перевіряється Замовником при прийомі виробу в присутності персоналу Виробника. Претензії по комплектності і зовнішньому вигляді після приймання не приймаються.
 10. Виробник залишає за собою право припинити гарантію в наступних випадках:
  • Монтаж і підключення електрощитового устаткування організаціями, що не мають ліцензії на проведення даного виду робіт;
  • Ремонт устаткування некваліфікованим персоналом (нижче 3гр. допуску);
  • Зміна електричної схеми устаткування;
  • Порушення правил експлуатації і режимів, що приводять до втрати працездатності устаткування;
  • Зовнішні ушкодження, які несуть за собою втрату працездатності устаткування;
 11. Демонтаж Замовником частини, що вийшла з ладу, устаткування для доставки в гарантійний ремонт не спричиняє припинення гарантійних зобов'язань Виробника.
 12. Спірні питання, що стосуються непрацездатності виробу, зважуються незалежною експертизою. Експертиза оплачується Виробником — у разі потреби проведення гарантійного ремонту, чи Замовником — у випадку порушення умов гарантії.